Home > Ubytování > Pronájem apartmá na Floridě

Pronájem apartmá na Floridě

Booking.com

Ve vyhlášených turistických destinacích, jako např. na Miami Beach, jsou v hlavní sezoně ceny hotelů často vyšponovány velmi vysoko. V případě, že turisté plánují strávit v těchto místech delší čas a využít tak všech možností, které tyto krásné lokality nabízejí, může být výhodnější si pronajmout na toto období vlastní apartmá.

Zejména ve chvíli, kdy turisté cestují ve skupině, se náklady na ubytování mohou výrazně snížit. Na pronájem apartmá se na Floridě specializuje řada společností, ale nabízejí ho i soukromé osoby vlastnící vhodné nemovitosti. Liší se i vybavení jednotlivých apartmá; kromě nábytku bývá samozřejmostí zařízená kuchyň i kuchyňské náčiní. Někteří provozovatelé těchto nemovitostí nabízejí i pravidelný úklid, zpravidla za další poplatek.

Ceny za pronájem se mohou výrazně lišit v souvislosti s kvalitou a velikostí nemovitosti, její polohou a též ročním období; v průběhu hlavní sezony jsou ceny výrazně vyšší. Nejvýše jsou tradičně ceněna apartmá s výhledem na moře. Obecně lze na Miami Beach pronajmout apartmá pro čtyři lidi na jeden týden s výhledem na moře zhruba od 1000 USD.

Mezi nejznámější zprostředkovatele pronájmu apartmánů na Floridě patří internetový portál Vrbo.

Pronájem apartmá

Může Vás také zajímat:

Hostely na Floridě

Hotely na Floridě

Camping na Floridě