Home > Ubytování > Hostely na Floridě

Hostely na Floridě

Booking.com

Florida nabízí řadu ubytovacích kapacit rozdílné úrovně i ceny. Movitější turisté zavítají do velkých hotelových resortů, které nabízejí luxus a pohodlí. Turisté mající hlouběji do kapsy, kteří nechtějí za hotel na Floridě příliš utrácet, často využijí nabídky hotelových řetězců, u nichž jsou ceny, zejména mimo sezonu, přívětivější. Návštěvníci Floridy, jejichž rozpočet je velmi nízký, či ti, kteří se na cestách rádi seznamují s cizími lidmi, pak často zavítají do hostelů.

Hostely jsou ubytovací zařízení, v nichž si host zpravidla nemůže zarezervovat celý pokoj pro sebe, ale pouze jedno lůžko. Pokoj tak sdílí s jedním nebo několika dalšími lidmi v závislosti na velikosti pokoje. Výhody takového ubytování jsou samozřejmě cena, která je různá podle kvality jednotlivých hostelů, ale zpravidla výrazně nižší než v hotelu, snadné seznámení s novými lidmi a většinou přátelská atmosféra.

Samozřejmě platí něco za něco - nevýhodou hostelů je menší soukromí, nutnost sdílet pokoj a sociální zařízení s cizími lidmi a také menší bezpečí; člověk nikdy neví, s kým sdílí jeden pokoj. Hostely mají zpravidla přísná pravidla co do chování svých hostů a také bezpečnostní schránky na uložení cenných věcí.

Nabídka hostelů je samozřejmě obecně mnohem řidší než u hotelů; přesto i na Floridě je možné ve velkých městech využít tohoto způsobu bydlení. V nabídce hostelů často bývají oddělené pokoje pro muže a ženy anebo pokoje smíšené; u větších hostelů lze obvykle také volit míru soukromí, tj. velikost pokoje a počtu lůžek v něm. Ceny ubytování v hostelech na Floridě kolísají v závislosti na sezoně a kvalitě hostelu. Obecně lze místo v několikalůžkovém pokoji získat již od 15 USD na osobu a noc.

Hostel na Floridě

Může Vás také zajímat:

Pronájem apartmá na Floridě

Hotely na Floridě

Camping na Floridě