Home > Letenky na Floridu

Letenky na Floridu

Hlavním přístupovým bodem je při cestování na Floridu zpravidla mezinárodní letiště v Miami. Toto největší floridské letiště odbaví každoročně přes 40 milionů cestujících. Přímé lety na Miami provozuje řada evropských společností – nejbližší letiště, odkud se lze přímo na Miami dostat jsou v Německu či Rakousku, např. Berlín, Mnichov či Drážďany. Z Prahy v současné době bohužel neexistuje žádné přímé pravidelné letecké spojení na Floridu.

Pro výběr nejvýhodnějších letů na Miami, případně dalších floridských měst v dosahu, doporučujeme využít vyhledávače kiwi.com, který dokáže vyhledat nejlevnější letecká spojení na základě řady kritérií. Flexibilní cestovatelé ocení například možnost vyhledání nejvýhodnějších spojení bez zadání data odletu, které umožní přizpůsobit dobu dovolené výhodným cenovým podmínkám letenek.

Z dalších floridských destinací doporučujeme vyhledat též letenky do Tampy či Orlanda, kam také některé evropské aerolinie létají přímo. Díky větší konkurenci na linkách do Miami jsou letenky do největší floridské metropole zpravidla levnější.